Zieds Vārda dienas svin[ru] Edīte, Esmeralda, Andžs, Andžejs, uzdāvini dāvanu karti!
lvru
blank
 
logo
arrowarrow
arrowarrow
arrowarrow
arrowarrow
arrowarrow
arrow
blank
blank Lēdijas > Solārijs (ERGOLINE open sun 550) 
majas izdrukāt lapas karte parsutit blank
blank
blank blank blank
Solārijs (ERGOLINE open sun 550)

Cenas

Sauļošanās kosmētika
Jauns brīvas sauļošanās līmenis. Ergoline Open Sun 550 tagad ar lielāku jaudu.

Optimizēta A.R.T. Advanced Reflective Tanning sistēma tagad jūsu seju sauļo ar 1,600W—unikāla sauļošanās pieredze. Turklāt ar Turbo Power zema spiediena lampām ķermenim. Ergoline Open Sun 550
ir īpaši liels izmērs, standarta komplektācijā ietilpst Air Condition un pamatnes akrila stikls vienmērīgam iedegumam, relaksējošam sauļošanās seansam. Integrēts pagalvis, ērti roku atbalsti un mainīgi balsti kājām, tādējādi samazinot nospieduma vietas uz ķermeņa, nodrošinot komfortablu sauļošanās seansu.

A.R.T. ADVANCED REFLECTIVE TANNING
45 zema spiediena Turbo Power lampas Ergoline Open Sun 550 nodrošina skaistu iedegumu. Iedeguma jaudu sejas zonai nodrošina divas augstspiediena UV lampas abās galvgaļa pusēs. Augstspiediena UV lampas visā pamatnes garumā atstaro to UV starojuma spektru uz stikla reflektora plkāksnēm solārija augšējā daļā. Optimižeta reflektora ģeometrija un divas spēcīgas augstspiediena lampas nodrošina maksimālu iedeguma rezultātu zejas zonā.

OPEN DESIGN
Atvērtība un futūristisks dizains. Ergoline Open Sun 550 dizains ir tikpat neparasts, cik sauļošanās brīvā dabā. Tā futūristiskais izskats nozīmē to, ka Open Sun 550 ar pārsteidzošo Magenta Silver krāsu toni piesaistīs ikviena uzmanību. Ergoline Open Sun 550 ir arī izgaismots Ergoline Logo un jauna forma. Skaidrās līnijas un krāsains gaismu dizains akcentē tā neparasto izskatu.

BODY MULTI RELAX
Pilnīgi jauns pamatnes akrila stikla tips ar integrētu vietu galvai, ērtiem roku balstiem un mainīgiem atbalstiem kājām—komfortablam sauļošanās seansam, samazinot nospiedumu vietas uz ādas.

COMFORT COOLING
Caur sprauslām solārija kājgalī gaiss plūst vienmērīgi visā solārija tuneļa iekšpusē. Spoileris vāka panelī virza gaisu tieši uz sejas zonu.

AIR CONDITION
Air Condition Plus nodrošina svaiga gaisa plūsmu, kas ne tikai atvēsina pamatnes stiklu, bet arī gaisu solārija tunelī.

STEREO SOUND
Ergoline Open Sun 550 standarta komplektācijā ietilpst radioaustiņu pieslēgums un skaļruņi, un tas ir iepriekš aprīkots stereo skaņai, jo mūzika ir svarīga sauļošanās seansa sastāvdaļa.


izstrādātājs SIA "Biznesa ideju Grupa"

Tālruņi: +371 67187298, +371 29177139

Prūšu 19., Ķengarags, Rīga, e-pasts: info@ledijas.lv

blank